Pelson w sesji golfowej Lyle & Scott

Znany raper zaskoczył swoich fanów. Sesja golfowa promująca Lyle & Scott

  • 2019-11-10

Pelson w sesji golfowej Lyle & ScottPelson to znany raper, który w zasadzie był prekursorem polskiej sceny hip hopowej. To właśnie on ponad 20 lat temu zakładał legendarny zespół Molesta Ewenement. Ślad czasu odcisnął piętno na scenie muzycznej w Polsce. Sam Pelson nie zrezygnował jednak z rapu, ale znalazł swoją drugą pasję - grę w Golfa. Mało tego, został nawet trenerem osobistym do gry w golfa! Jeśli jesteś zatem zainteresowany nauką tego sportu u prawdziwej legendy polskiego rapu, to świetnie trafiłeś.

Marka Lyle & Scott ma swoje korzenie w Szkocji. Mało kto wie, że powstała jeszcze w XIX wieku. W Polsce dostępna od wielu lat w kilku sklepach, jednak jej popularność w ostatnim czasie szybko rośnie.

Lyle & Scott w sesji golfowej

Nic jednak nie dzieje się bez przyczyny. Powyższa sesja golfowa to współpraca Pelsona z jeszcze świeżą na polskim rynku marką - Clobber, która w ostatnim czasie podbija popularną ulicę Mazowiecką w Warszawie.

Pelson w sesji tworzonej przez Clobber oraz Lyle & ScottTo właśnie tam znajdziemy nową kolekcję Lyle Scott, która będzie dostępna przez cały okres zimowy. Szeroki wybór polówek, swetrów czy kurtek, sprawia, że zakupy zimowe w Clobber będą czystą przyjemnością.

Przypomnijmy, że marka ta znana jest z wprowadzania na polski rynek takich marek jak chociażby Marshall Artist, CP Company czy Luke 1977.