Terminarz rozgrywek Kinder + Sport w województwie opolskim

Znamy już terminu rozgrywek w ramach turnieju Kinder+Sport w kolejnym województwie - opolskim. Już wkrótce rozpoczną sie Mistrzostwa Miast, a finały wojewódzkie odbędą sie pod koniec maja. Zapraszamy!

Składy drużyn (chłopcy i dziewczynki):

        
A. Dwójki   (2 zawodników + 1 rezerwowy)      rocznik 2003
B. Trójki     (3 zawodników + 1 rezerwowy)      rocznik 2002
C. Czwórki (4 zawodników + 2 rezerwowych)  rocznik 2001

I ETAP - turnieje miejskie


Termin: do  26 kwietnia 2014 r.'

II ETAP – wojewódzkie turnieje eliminacyjne


W województwie opolskim odbędą się dwa turnieje eliminacyjne w kategorii dziewcząt i chłopców z klas IV, V, VI.

Dziewczęta:


I turniej eliminacyjny

  • Uczestnicy: zespoły z powiatów: Brzeg, Namysłów, Olesno, Kluczbork, Nysa, Opole – powiat.
  • Termin: 10 maja 2014 r.  g. 9.00 – odpowiedzialny: Radosław Napieracz, tel. 663997929
  • Miejsce: 48-370 Paczków, GCSi R ul. Wojska Polskiego 45A

 II turniej eliminacyjny

  • Uczestnicy: zespoły z powiatów: Strzelce Opolskie, Prudnik, Krapkowice, Głubczyce, Kędzierzyn-Koźle, Opole miasto.
  • Termin: 10 maja 2014 r. g. 9.00 – odpowiedzialny: Piotr Ratajczak, tel. 604446313
  • Miejsce; 47-100 Strzelce Opolskie, ul. Kozielska 34
Zgłoszenie pisemne lub telefoniczne należy przesłać na adres organizatorów  w terminie do:
  • I turniej eliminacyjny –  5 maja 2014 r.
  • II turniej eliminacyjny – 5 maja 2014 r.

Chłopcy:


I turniej eliminacyjny:

  • Uczestnicy: zespoły  z powiatów: Brzeg, Namysłów, Olesno, Kluczbork, Nysa, Opole – powiat.
  • Termin: 17 maja 2014 r. godz. 9.00 – odpowiedzialny; Radosław Napieracz, tel 663997929
  • Miejsce: 48-370 Paczków, GCSiR ul. Wojska Polskiego 45A

II termin eliminacyjny;

  • Uczestnicy: zespoły z powiatów: Strzelce Opolskie, Prudnik, Krapkowice, Głubczyce, Kędzierzyn-Koźle, Opole-miasto.
  • Termin: 17 maja 2014 r. godz. 9.00 – odpowiedzialny: Marek Szpak, tel. 668643905
  • Miejsce: 47-330 Zdzieszowice hala MGOK,SiR, ul. Góry Świętej Anny 21
Zgłoszenia pisemne lub telefoniczne należy przesłać na adres organizatorów w terminie do:
  • I turniej eliminacyjny  – 12 maja 2014 r.
  • II turniej eliminacyjny – 12 maja 2014 r.

III ETAP – wojewódzki turniej finałowy


Dziewczęta:

  • Uczestnicy: 4 najlepsze zespoły w każdej kategorii wiekowej (dwójki, trójki, czwórki) z dwóch turniejów eliminacyjnych
  • Termin: 24 maja 2014 r. godz. 9.00 odpowiedzialny Radosław Napieracz, tel. 663997929
  • Miejsce: 48-370 Paczków, hala GCSiR ul. Wojska Polskiego 45 A
  • Współorganizator turnieju finałowego – GCSiR Paczków

Chłopcy:

  • Uczestnicy: cztery najlepsze zespoły w każdej kategorii wiekowej (dwójki, trójki,czwórki) z dwóch turniejów eliminacyjnych:
  • Termin: 31 maja 2014 r. godz. 9.00 – odpowiedzialny: Lucjan Krakowczyk,  tel 609688439
  • Miejsce: 47-203 Kędzierzyn-Koźle, hala Azoty, ul. Mostowa 1A
  • Współorganizator turnieju finałowego  - MOSiR Kędzierzyn-Koźle                 
Zespoły, które zajmą I, II i III  miejsce w swoich kategoriach wiekowych  w finałach wojewódzkich uzyskują  prawo reprezentowania województwa  w finałach Mistrzostw Polski KINDER+SPORT 2014
 
Koszty organizacyjne zawodów na etapie wojewódzkim  ponosi OZPS Opole. Koszty udziału  w turniejach – wszystkie etapy - ponoszą uczestnicy.